Detail subjektu

Suroviny

Výrobky a suroviny:

Lahůdky

Lahůdky Slapy

Lahůdky Slapy

Jsme výrobna lahůdek ve Slapech u Tábora a vystupujeme pod názvem Lahůdky Slapy. Naše výrobní a skladové prostory splňují přísná hygienická kritéria a standardy EU. Máme široký sortiment kvalitních lahůdkářských výrobků, které vyrábíme tradičními postupy podle původních receptur a především z českých a regionálních surovin. Pro zajištění čerstvosti lahůdek vyrábíme i v noční směně s následným rozvozem našimi chladírenskými auty.

Naše výrobna má dlouholetou tradici.
Opravdovým pojmem a TOP výrobkem je "Náš" Vlašský salát, který se vyrábí dle původní receptury z kvalitních surovin. Svědčí o tom nejen množství, které se každoročně vyrobí, ale i ocenění v soutěži "Chutná hezky. Jihočesky", kde se v roce 2018 umístil na prvním místě v kategorii ostatních výrobků. Je to jeden z výrobků, které si u "Nás" můžete zakoupit v několika gramážích, ať už jen tak na svačinu ve 140 gr, anebo 190 gr balení, nebo na Vaše rodinné oslavy v půl kilovém a kilovém balení.
Předností "Našich" salátů a pomazánek je výroba vlastní majonézy , které měsíčně vyrobíme a zpracováváme kolem 5 000 kg.
Za zmínku stojí určitě i ostatní velmi oblíbené poctivé výrobky jako obložené chlebíčky, nebo mísy .
Rovňěž si u Nás můžete nechat vyrobit aspikový dort v různém tvaru a k různým přiležitostem.

Naše výrobky si můžete zakoupit nebo přímo objednat v 49 prodejnách Jednoty, OD Tábor, které najdete po celém okrese Tábor. Dodáváme také do vybraných prodejen Jednoty, SD Milevsko a řadě soukromých odběratelů. V případě zájmu o dodávky lahůdek si u nás vyžádejte firemní ceník, rádi Vám ho zašleme.
Lahůdky Slapy

Kontakty:
381 278 660 vyrobna@jednota-tabor.cz

Provozní doba
Pondělí 6:00 - 13:30
Úterý 6:00 - 13:30
Středa 6:00 - 13:30
Čtvrtek 6:00 - 13:30
Pátek 6:00 - 13:30

Lahůdky Slapy - Chuť jak má být