Detail subjektu

Suroviny

Výrobky a suroviny:

Nealko nápoje

Lada Čuříková - Bylinky od Světa

V malé rodinné manufaktuře Bylinky od Světa v Třeboni vyrábím 46 druhů kvalitních ovocných a bylinkových sirupů. Náš sortiment budou vhodně doplňovat pečené čaje, které zanedlouho začneme zákazníkům také nabízet.

Bylinky pochází z naší rodinné certifikované přírodní zahrady, dále z volného sběru v čistých lokalitách Třeboňska a Novohradských hor. Některé druhy nakupuji od prověřené firmy, která se produkcí sušených bylin dlouhodobě zabývá.
Ovoce mám od jihočeských farmářů, nebo z volného sběru (šípky, mirabelky). Výjimku tvoří řada exotických chutí, které také naši zákazníci žádají.

Proces výroby je velmi šetrný a dbám na to, aby v sirupech zůstaly důležité vitamíny a silice, které zaručují nejen vyváženou a originální chuť, ale i příjemnou vůni. Výrobky jsou zásadně bez přidaných konzervantů, barviv, aromat a "éček". Ovocné druhy jsou vyráběné zastudena a obsahují pasírovanou ovocnou dužninu. Všechny produkty jsou pasterované.

Chuť a kvalitu našich sirupů potvrzují nejen zákazníci, ale i ocenění Chutná hezky jihočesky pro jahodový sirup s mátou.

Uvítám další spolupráci s obchody s lokálními produkty. Ráda se stanu dodavatelem restaurací , kaváren a bister, které chtějí svým zákazníkům nabídnout výborné studené, nebo teplé nápoje. Sirupy plníme do lahví 300ml a 1000ml.

Celý sortiment najdete na eshopu https://www.bylinkyodsveta.cz/ . Pokud Vás zajímá více o dění v naší firmě, podívejte se na FB stránku https://www.facebook.com/.

Váš zájem o třeboňské sirupy plné chutí přírody mne potěší.

mgr. Lada Čuříková