Detail subjektu

Prodejny

Typ prodejny:

Lahůdky

Vltavotýnské lahůdky - výrobna

Vltavotýnské lahůdky jsou potravinářskou výrobnou JEDNOTY, spotřebního družstva v Českých Budějovicích, firmy s více než stoletou tradicí v oblasti obchodu, služeb a výroby potravin. Výrobní doplňkovou činnost zavedlo spotřební družstvo počátkem roku 1976 v Temelíně a v roce 1979 přibyla další výrobna v obci Vidov u Č. Budějovic. V 90. letech byla výroba z důvodu potřeby dalšího rozšíření portfolia výrobků, neustále narůstajících objemů výroby souvisejících zejména s expanzí vlastní sítě prodejen, kompletně přemístěna do vhodnějších prostor původně Společenského domu na sídlišti Hlinky, kde působí na adrese Hlinecká 745, 375 01 Týn nad Vltavou dodnes.
Vltavotýnské lahůdky produkují na několika výrobních střediscích a v nabídce mají přes 300 položek především volných a balených salátů, pomazánek, chlebíčků, cukrářských, párty a svatebních výrobků, teplých a zachlazených balených hotových jídel, knedlíků a zákazníky oblíbenou pravou vltavotýnskou sekanou.
K výrobě lahůdek a především cukrářských výrobků jsou využívány tradiční receptury a suroviny jsou převážně regionální provenience. Zárukou kvalitních, žádaných výrobků jsou pak šikovné, zručné ruce zaměstnanců výrobny. Své výrobky výrobna rozváží do vlastních prodejen v konceptech Terno, Trefa, ale i ostatním odběratelům v rámci Jihočeského kraje. Výrobky Vltavotýnských lahůdek byly několikrát oceněny v regionální soutěži CHUTNÁ HEZKY. JIHOČESKY.

Kompletní nabídka výrobků Vltavotýnských lahůdek včetně novinek je k dispozici na webových stránkách www.vltavotynskelahudky.cz.