Detail subjektu

Friall s.r.o.

Společnost Friall je největším výrobcem mražených bramborových výrobků v České republice a zaměstnává průměrně 100 pracovníků. Firma se specializuje výhradně na výrobu hluboce zmrazených bramborových výrobků.
Tradiční sortiment bramborových hranolků, vlnek a amerických brambor je postupně doplňován a rozšiřován o další bramborové výrobky vhodné pro zákazníky v gastronomii a dále o výrobky vhodné pro přípravu v troubě a konvektomatu. Posledně zmíněné výrobky jsou vyhledávány a preferovány zejména zastánci zdravé výživy, kvůli nižšímu obsahu tuku.
Velmi oblíbeným a vyhledávaným produktem jsou bramborové krokety, na trhu prodávané pod názvem Táborské krokety. Tyto krokety jsou nezaměnitelné svou chutí a složením, obsahují sýr a jsou vyráběny dle tradiční Táborské receptury.
Prvořadým cílem pro společnost Friall s.r.o. je vysoká kvalita vyráběných výrobků. Péče o trvale vysokou úroveň jakosti, hygieny a bezpečnosti potravin je každoročně stvrzena auditorskou společností. Společnost Friall je držitelem certifikátu BRC, certifikována systémem řízení jakosti podle normy ISO 9000:2000 a řízena systémem kritických bodů HACCP.