EIT Food Hub vyhlašuje výzvy k podpoře inovací v agropotravinářském sektoru a propojuje podniky

EIT Food Hub vyhlašuje výzvy k podpoře inovací v agropotravinářském sektoru a propojuje podniky

EIT Food Hub je iniciativou založenou Evropským institutem inovací a technologií (EIT – instituce EU) sdružující subjekty v oblasti agropotravinářského sektoru k podpoře inovací a podnikání. EIT Food Hub v České republice vede Vysoká škola chemicko-technologická ve spolupráci s Impact Hubem v Praze (viz https://eitfoodhub.vscht.cz/ či https://www.facebook.com/eitfoodhubczechia/).

EIT Food Hub vyhlašuje výzvy k podpoře podnikavosti pro startupové podniky – v současné době jsou aktuální výzvy Test Farms - technologické startupy ve spolupráci s farmáři, Team-up – propojení vědců, techniků a inovátorů, Seedbed Incubator – pro studenti či začínající podnikatele. Pro rozvinutější podniky jsou vyhlášeny výzvy EIT FOOD Accelerator Network, Rising Food Stars a Empowering Women in Agrifood. Prostřednictvím EIT Food hubu lze také získat možnost přeshraničních stáží v programu Challenge Hub.

Pro zájemce o spolupráci nabízí EIT Food Hub možnost partnerství v různých úrovních.

Pro širokou veřejnost poskytuje EIT Food Hub volně přístupné online kurzy na stránkách: https://www.mooc-list.com/university-entity/eit-food.

Další informace lze nalézt také na platformě www.inovacevpotravinach.eu, která slouží i k propojování subjektů v oblasti inovací v potravinářství.

V případě zájmu o zprostředkování kontaktu přímo s pracovníky EIT Food Hub Czechia nás neváhejte kontaktovat na info@rakjk.cz.

Autor: Jindřich Petr, RAK JK

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace